ДЕНЬ МИРУ

csc_0122«Хай буде мир на всій Землі й здійсняться наші мрії!» – саме такими словами учні Cудилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів зустріли свято, яке щороку відзначається 21 вересня – День миру.
Мир… Нещодавно таке просте і звичне слово, адже сприймалося, як буденна реальність. Нині воно надзвичайно актуальне, адже мир став мрією для народу України, який страждає від російської агресії.
Судилківська школа І-ІІІ ступенів завжди допомагає та підтримує наших бійців в зоні АТО. В День миру до нас завітала Анна Федорчук, яка висловила подяку шкільній сім’ї за підтримку, так необхідну захисникам Вітчизни на сході України. Анні всього 21 рік, а вже не один місяць у складі 90-го батальйону 81-ї окремої аеромобільної бригади несе службу у зоні АТО. «Пума», як її величають бойові побратими, усвідомлює свою важливу місію і висловлює щирі сподівання, що незабаром все ж на Україні запанує такий довгоочікуваний мир.
Вдячність, висловлена нашому колективу, доводить, що ми, перебуваючи у спокійній та мирній провінції, можемо зробити хоч невеличкий, але важливий внесок у справу боротьби за наше мирне майбуття. Нехай, наша підтримка допомагає та надихає наших воїнів на завоювання миру на всій планеті.