День Гідності та Свободи

21/11/2016 0 від Наталия Казалинова(Сослюк)
День Гідності та Свободи

img_3888Сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи.
Свято встановлено на честь двох революцій в українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.
В Судилківській ЗОШ І-ІІІ ступенів впродовж 14-21 листопада 2016 року було організовано та проведено ряд заходів. Класними керівниками проведено Єдиний урок «Зростаємо патріотами» (1-6 кл.), «Свобода України – якою ціною?» (7-11 кл.)У шкільній бібліотеці була організована тематична книжкова виставка «Сторінками Гідності і Свободи» та проведений бібліотечний урок «Вони пройшли скрізь вогонь і зброю». Виставка дитячих малюнків дала змогу по-новому переглянути сторінки історії держави та ствердитись у думці, що Україна – єдина, соборна і прагне миру у всьому світі.

Пізнавальними для школярів були: мультимедійна виставка: «Майдан: від Незалежності до Свободи», віртуальна подорож «Ми подорожуємо Європою» та інформаційна хвилинка «Україна гідна свободи», які провели класні керівники 1-11 класів.

Тематичний урок, проведений вчителем історії Болюх І.В., «Україна – територія гідності та свободи» ще раз підтвердив, що молоде покоління є патріотами своєї держави. Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну – Україну!