День безпечного Інтернету

12/02/2018 0 від Юлія Колесник
День безпечного Інтернету

9 лютого – за ініціативою Європейської комісії в Україні оголошено День безпечного Інтернету для дітей.

Метою цьогорічного Дня безпечного Інтернету є достукатися до кожного підлітка та донести важливу інформацію про те, що від кожного з нас залежить наша безпека в онлайн просторі.

В Судилківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  в цей день психологом школи Швець М.Б. було проведено захід «Безпечний Інтернет та соціальні мережі»  для учнів 8-Б класу з метою поглиблення їх знань про безпечний Інтернет. Учні охоче обговорювали віртуальні загрози, які можуть завдати шкоди в реальному житті, а також вивчили пам’ятку про «Правила користування соціальними мережами». Особливо цікавою та корисною для підлітків була гра «Квітка» де учасники вигадували собі «нікнейми» і відправляли листи, повідомлення для них. Висновком гри стало те, що дуже складно було перевірити хто саме пише тобі листа, в Інтернет просторі не існує почерків, тому ти ніколи не взнаєш хто знаходиться по той бік екрану.

День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів із безпеки в Інтернеті разом із  світом: як у навчальному закладі, бібліотеці, громадській організації, так й в органах влади, бізнесових організаціях.