Безпека на дорозі – безпека життя

17/11/2015 0 від Наталія Ребекевша
Безпека на дорозі – безпека життя

Тиждень безпеки дорожнього рухуУ рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020, проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН №64/255 від 10.05.2010, згідно Резолюцій ООН № 66/260 від 23.05.2012 р. і № 68/269 від 29.04.2014 р. з підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі, на виконання листа Міністерства освіти і науки України від 13.10.2015 № 1/9-488 та відповідно до ст. 3 Закону України «Про дорожній рух», рекомендацій управління освіти, молоді та спорту Шепетівської райдержадміністрації, наказу по школі від 09.11.2015 р. № «Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху «Безпека на дорозі – безпечне життя» у школі було проведено ряд заходів.

09.11.2015 р. класний керівник 2-А класу Ткачук Н.А. провела бесіду учням «Вибір безпечного маршруту до школи». Учні 2-Б класу під керівництвом Васик О.В. провели практичні заняття з правил дорожнього руху. Захопливою була рольова гра в учнів 4-А класу «Ми – пішоходи» (класний керівник Семенюк Л.П.). З учнями 9-А класу (класний керівник Грищук В.М.) було проведено виховний захід «Дорожня грамота».

10.11.2015 р. Одудько Л.І., класний керівник 3-Б класу провела виховну годину «Школа Світлофора Моргайка». Учні 7-Б класу разом з класним керівником Сніховською Н.А. працювали над виготовленням буклету «Азбука дорожнього руху». Цікавою була вікторина «Безпека на дорозі – безпека життя» в 8-В класі (класний керівник Демчук Л.П.). Десятикласники (кл. керівник Болюх І.В.) переглядали та обговорювали відеоролик «Зміни до правил дорожнього руху».

11.11.2015 р. учні 1-А класу (класний керівник Добровольська Н.В.) з цікавістю переглядали цикл презентацій «Безпека на дорозі». Хоміч Р.В. (класний керівник 5-Б класу) провела бесіду «Безпечна дорога – твоя безпека». Береговський Ю.В. провів практичні заняття з правил дорожнього руху з учнями 7-А класу. Цікаві вікторини було проведено у 8-Б класі «Безпечна дорога – твоя безпека» та у 9-Б класі «Чи знаєш ти правила дорожнього руху» (класні керівники Скавінська О.К. та Ковальчук Н.Ю.).

12.11.2015 р. під керівництвом Поліщук О.Д. учні 1-Б класу переглядали презентації «Безпека на дорозі». Цікаво і змістовно пройшов захід «Запитання і відповіді за круглим столом» в 6-Б класі (класний керівник Денисюк О.Г.). Тренінг «Вивчаємо, знаємо правила дорожнього руху» пройшов у 8-А класі (класний керівник Мельник З.П.).

13.11.2015 р. в 3-А класі пройшла рольова гра «Дорожні знаки в нашому житті» (класний керівник Гордійчук Т.М.). Грицай С.І., класний керівник 4-Б класу провела бесіду з учнями на тему: «Правила дорожнього руху». Учні 5-А класу під керівництвом Устюшкіної Т.В. стали учасниками вікторини-презентації «Вивчаємо правила дорожнього руху». Під девізом «Безпека руху – це життя» у 6-А класі (класний керівник Бабак М.М.) пройшла вікторина «Правила дорожнього руху». Одинадцятикласники (кл. керівник Дацюк Г.А.) переглядали та обговорювали відеоролик «Зміни до правил дорожнього руху».

Ребекевша О.П., бібліотекар Судилківської ЗОШ І-ІІІ ст. організувала в бібліотеці виставку – добірку матеріалів на тему Тижня.

Сніховська Н.А., вчитель образотворчого мистецтва, організувала виставку конкурсних робіт на тему безпеки дороржнього руху.

Загалом, проведені заходи вчать наших дітей дотримуватись культури поведінки на дорозі, щоб прикра випадковість не стала причиною нещастя.

Безпека руху нехай буде нашим учням вірним другом!