Безпечний рух – твій вірний друг!

12/05/2015 0 від Наталія Ребекевша
Безпечний рух – твій вірний друг!

Безпечний рух –«Безпечний рух – твій вірний друг» – саме таку назву мав Тиждень безпеки дорожнього руху, який проходив у школі з 1 по 10 травня 2015 року з метою забезпечення ефективної реалізації державної політики у сфері безпеки дорожнього руху.

Головне гасло Тижня безпеки дорожнього руху – «Безпека на дорогах залежить від кожного» – це основний принцип, за яким має діяти  школа і кожен окремий учень, адже лише спільні дії можуть стати реальною силою, яка здатна сприяти покращенню ситуації на дорогах.

Протягом Тижня було проведено ряд заходів. Так, у кожному класі було поновлено матеріали з безпеки дорожнього руху. На батьківські збори класні керівники винесли проблемне питання щодо дотримання всіма учасниками дорожнього руху правил безпеки. Разом з учнями вони вкотре опрацювали правила дорожнього руху.
Класні керівники 1-4 класів (класні керівники Ткачук Н.А., Васик О.В., Перепелиця Т.В., Одудько Л.І., Семенюк Л.П., Грицай С.І., Поліщук О.Д., Добровольська Н.В.) проводили конкурси-змагання юних інспекторів руху.
Вчитель образотворчого мистецтва Сніховська Н.А. організувала виставку робіт – переможців мистецького конкурсу «Безпечний рух –твій вірний друг».
Адміністрація Шепетівського міського спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України в особі заступника директора Демчука С.О. зробила подарунок школі – комплект плакатів «Безпека дорожнього руху – це життя» та Методичні рекомендації щодо проведення занять з правил дорожнього руху в загальноосвітніх навчальних закладах з використанням даного комплекту. Яскраве і захоплююче ознайомлення з основними правилами поведінки пішохода на дорогах, цікаві факти з історії розвитку автотранспорту і дорожнього руху, елементи правових знань, практичні та творчі завдання, організація роботи загонів юних інспекторів руху і багато іншого зібрано в методичних рекомендаціях, що покликані допомогти кожному школяреві почуватися безпечно на дорогах рідної країни.
Яскраві тематичні плакати привернули увагу школярів, і вони жваво обговорювали інформацію, висвітлену на цих плакатах.

Знання, цікава інформація, корисні поради, практичні навички, отримані упродовж Тижня, допоможуть набути навички дисциплінованого пішохода, а згодом – стати законослухняним водієм транспортного засобу.