Безпека життєдіяльності – актуально, важливо, на часі

12/09/2014 0 від Наталія Ребекевша
Безпека життєдіяльності – актуально, важливо, на часі
Цікаво і корисно

Цікаво і корисно

Безпека життєдіяльності – невід’ємна, важлива складова навчально-виховного процесу.

З метою виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях на початку вересня у школі було проведено конкурс дитячих малюнків і творів на протипожежну та техногенну тематику, в якому учні школи взяли активну участь. На стенді «Перлини дитячої творчості»  було важко розмістити усі малюнки. Найкращими визнано малюнки: Шамасуряна Дениса – учня 1-Б класу, Болюх Катерини та Ціпцюри Павла  – учнів 2-А класу, Сніховського Михайла – учня 5-Б класу, Сніховської Ольги – учениці 6-А класу та Шестопалової Дарії – учениці 7-В класу.

Вчителі української мови та літератури Мусійчук Є.В. та Бабак М.М. організували та провели конкурс на кращий твір. Учням було надано можливість проявити себе майстрами художнього слова. Найкращими творами стали прозові твори учнів 7-А класу: Люблінської Ольги, Паляниці Ілони, Хоміч Катерини, учнів 11-А класу: Григи Алли та Михальчук Яни. Цікавий поетичний твір представила на конкурс учениця 7-А класу Остапчук Ольга.

Найкращі твори юних митців візьмуть участь у ІІ етапі конкурсу.

Конкурс  на протипожежну та техногенну тематику сприятиме формуванню у дітей культури поводження з вогнем, залучення до дій, спрямованих на запобігання пожежам, іншим надзвичайним ситуаціям та навчання діям в умовах надзвичайних ситуацій, формуванню громадського світогляду та громадської позиції підростаючого покоління.