Акція “Шепетівщина воїнам АТО”

11/10/2016 0 від Наталия Казалинова(Сослюк)
Акція “Шепетівщина воїнам АТО”

img_3567      Обереги – наші прадавні добрі символи-захисники, знаки віри у вище заступництво. Символи-обереги втілювалися у побутових речах, їх шанували, про них складали легенди. Вишитий рушник, вишита сорочка, писанка, лялька, віночок, калина, верба, лелека – без них важко уявити нашу Україну. Саме з оберегів починається для кожного Батьківщина.
Відомо, що найбільшу захисну силу має оберіг, створений руками дитини. Тому учні Судилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли активну участь в благодійній акції “Шепетівщина воїнам АТО”, проведеній за ініціативи ГО «Всеукраїнська організація учасників АТО «Волонтер»». Діти виготовили патріотичні плетені браслети, традиційні ляльки-мотанки у вигляді ангелів-охоронців, писали листи та малювали малюнки.
Ми, учні та вчителі Судилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, з повагою та найкращими побажаннями звертаємося до захисників Вітчизни:

«Дорогі наші, славні герої!»
Ми сподіваємося, що ці обереги, виготовлені власноруч учнями нашої школи, захищатимуть вас, оберігатимуть від усього лихого.
Ми віримо в те, що ця неоголошена війна скоро закінчиться і ви повернетеся додому живими і здоровими.
Ми не знаємо вас поіменно хто ви, але хвилюємося за вас і любимо вас усім серцем.
Ми горді тим, що у нашій Україні є такі славні сини, як ви, які захищають власний народ, єдину, соборну українську державу.
Подяка і шана Вам, славні Герої!”