Афганістан: подвиг, трагедія, пам’ять!

19/01/2017 0 від Наталия Казалинова(Сослюк)
Афганістан: подвиг, трагедія, пам’ять!

IMG_4164В рамках декади військово-патріотичного виховання учні Судилківської школи І-ІІІ ступенів 19 січня 2017 року відвідали музей воїнів-афганців у м. Шепетівка. На зустрічі з учнями 10-11 класів були присутні учасники бойових дій в Афганістані Васик В., Леончук М. та Бернацький О. Відбулася відверта розмова про військовий обов’язок, вірність присязі, мужність і відповідальність. Після змістовного діалогу старшокласники відвідали музей солдатської слави, що діє у приміщенні спілки.
Кожній дитині було цікаво подивитись на колишні світлини теперішніх сивочолих ветеранів. А ще власними руками доторкнутись до раритетів тієї неоголошеної війни, названої «інтернаціональною братською допомогою», адже дитяча цікавість не має меж. Кожен відвідувач мав можливість не тільки приміряти на собі деякі експонати, а і сфотографуватися з ними.
На закінчення зустрічі усі бажаючі мали можливість перевірити власну спритність та майстерність, розбираючи та збираючи автомати АК-74 . Це спонукало дітей виявити ще більший інтерес до військової справи.
Цю зустріч організував голова Спілки ветеранів-воїнів війни в Афганістані Окорський В.М. Вчитель предмету «Захист Вітчизни», Береговський Юрій Васильович висловив сподівання на подальшу співпрацю.