Афганістан болить в моїй душі

15/02/2016 0 від Наталия Казалинова(Сослюк)
Афганістан болить в моїй душі

images«Це страшний біль – Афганістан». Чуючи цю фразу, замислюємося: що ми знаємо  про афганську війну? Звичайно, можна розказати про ту страшну неоголошену війну, що розтяглася на довгих  10 років, мовою цифр. Будь-яка війна у цифрах – це страшно і моторошно. А у вимірі людських доль?
15 лютого у нашій країні відзначають скорботний День пам’яті воїнів-афганців. В цей день десятикласники під керівництвом Болюх Ірини Василівни провели відкриту виховну годину «Афганістан болить в моїй душі». Багато цікавого дізнались учні: про передумови, про хід бойових дій, про «чорні тюльпани»… Учні через поезію донесли до сердець однолітків основну думку: війна – це безумство, це жорстокість, це біль втрат…
Дорогою ціною розплачувались наші юнаки за невиправдану історією війну. Цією ціною було життя. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх загиблих воїнів-інтернаціоналістів.
Давайте ж і ми з вами будемо пам’ятати ветеранів, виявлятимемо розуміння до тих, хто пройшов через війну і для кого вона триває й досі. У спогадах, снах, думках. Вони на це заслуговують.