28 квітня – Всесвітній ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

28/04/2017 0 від Наталія Ребекевша
28 квітня – Всесвітній ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

тит

Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім Днем охорони праці з метою привернення уваги світової громадськості до масштабів проблеми та до створення і просування культури охорони праці, яка може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці.

Україною підтримано ініціативу МОП і 28 квітня відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року № 685/2006 визначено як День охорони праці.

Проблема збереження здоров’я і життя працездатних громадян має особливе значення, а тематика Дня охорони праці у 2017 році є, як завжди, актуальною.
28 квітня 2017 року учні та працівники школи теж долучилися до відзначення  Дня охорони праці, обговоривши питання культури охорони праці, взявши участь у вікторинах, у розгадуванні кросвордів, переглянувши тематичні відеоролики.

У ході заходів було з’ясовано, що культура охорони праці – це створення чітко сформульованої системи прав, обов’язків та сфер відповідальності, де принцип профілактики має найвищий пріоритет.  Безпечні та здорові умови праці визначаються не тільки чинною законодавчою базою, а й загальним рівнем цивілізованості, виробничої культури та соціально-економічного розвитку суспільства.

Школярі, педагоги школи переконані, що охорона праці є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства. Саме тому важливо пам’ятати, що підвищення рівня культури охорони праці в суспільстві – це запорука збереження здоров’я та життя працівників.