21 листопада – День Гідності та Свободи

20/11/2015 0 від Наталия Казалинова(Сослюк)
21 листопада – День Гідності та Свободи

images20 листопада 2015 р. у стінах Судилківської школи І-ІІІ ступенів проводилися заходи, присвячені Дню Гідності і Свободи: «Українець – це на все життя». В указі про відзначення щорічно 21 листопада Дня Гідності і свободи Соборності, підписаному Президентом України Петром Порошенко 13 листопада 2014 року, сказано: «З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження і донесення до сучасного та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної поваги патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та в листопаді 2013 року – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, постановляю: встановити в Україні День Гідності та Свободи, який відзначати щорічно 21 листопада».
В рамках заходів класними керівниками проведено Єдиний урок «Зростаємо патріотами» (1-6 кл.), «21 листопада – День Гідності та Свободи» (7-11 кл.).
У шкільній бібліотеці була організована книжкова виставка «Сторінками Гідності і Свободи».
Пізнавальним став перегляд художніх та документальних фільмів: «Революція гідності», «Зима у вогні». На завершення урочистостей до Дня Гідності та Свободи відбулася урочиста лінійка.