Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

ін14 лютого 2017 року Кабінетом Міністрів України було прийнято Постанову № 88 “Про затвердження Порядку та умов надання субвенції місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами”.

Відповідно до заяв батьків, висновків ПМПК, розпорядження Судилківської сільської ради, нормативно-правових актів, що регулюють питання інклюзивного навчання з метою забезпечення доступу до здобуття якісної освіти  дітьми з особливими освітніми потребами, в Судилківському ліцеї запроваджене інклюзивне навчання.

У  закладі створено умови для  безперешкодного доступу до території та приміщень  закладу освіти (планується реконструкція пандусу), облаштувано  ресурсну кімнату,  шкільну медіатеку; наявна відповідна навчально-матеріальна база та відповідне кадрове забезпечення. В ліцеї створено команду педагогів-однодумців, серед них – асистенти вчителів, практичний психолог, соціальний педагог, вчитель-логопед. Для забезпечення належного медичного обслуговування працює медична сестра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *