“16 днів проти насильства”

12/12/2016 0 від Роман Денисюк
“16 днів проти насильства”

img_1491Щорічно з 25 листопада по 10 грудня у Судилківській ЗОШ І – ІІІ ступенів проводяться різноманітні заходи у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Дати проведення акції (25 листопада – 10 грудня) є символічними. Вони створюють своєрідний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства, боротьби зі СНІДом, рабством та дій щодо захисту прав людини.
25 листопада соціально-психологічною службою школи (соціальним педагогом Серветник Л.І. та практичним психологом Швець М.Б.) було організовано відкриття акції «16 днів проти насилля» та оформлено стенд на відповідну тематику. Учні-волонтери провели в усіх класах хвилинки інформування, присвячені Міжнародному дню ООН з викоренення насильства щодо жінок.
29 листопада та 6 грудня пройшла зустріч учнів школи з начальником відділу соціальної роботи РЦСССДМ Мельником С.Б.
Соціальний педагог школи Серветник Л.І. провела тренінг з учнями 5-х класів «Дружба-це…».
Практичний психолог Швець М.Б. з учнями 9 класів переглянули відео «ВІЛ/СНІД: виклик людству».
2 грудня було оголошено днем добрих справ, проходили акції «Допоможи ближньому» та «Повір у себе». Діти з особливими потребами отримали у цей день подарунки, придбані на зібрані благодійні кошти.
7 грудня у школі проходила благодійна акція «Від серця до серця». У рамках акції було зібрано кошти на новорічні подарунки для дітей-інвалідів та дітей, що знаходяться під опікою.
Протягом 16 днів у школі проходила акція «Cиня стрічка», яка є символом боротьби із насиллям проти дітей.
Упродовж акції для учнів, педагогів, батьків проводились тренінги, профілактичні заходи, зустрічі з працівниками РЦСССДМ, з працівниками правоохоронних органів щодо попередження насильства серед учнівської молоді, діяв консультпункт по профілактиці насилля, злочинності та негативних явищ у середовищі, в якому перебуває дитина.
Сподіваємося, що проведені заходи, спрямовані на профілактику насилля, стали приводом для аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей; сприяли вихованню в учнів людяності, доброзичливості, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків.