Всеукраїнський місячник шкільної бібліотеки

30/10/2017 0 від Наталія Ребекевша
Всеукраїнський місячник шкільної бібліотеки

головнаУ школі завершилось проведення заходів приурочених до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек. 

Підсумковим акордом місячника стала виставка малюнків учнів початкових класів. «Ми за здоровий спосіб життя». Своїми роботами діти показали , що прогулянки на природі, заняття різними видами спорту, загартовування, вживання фруктів та овочів, протистояння шкідливим звичкам, – це і є їхнє бачення здорового способу життя

Питання здорового способу життя є одним з найважливіших у житті кожного з нас, адже саме тоді, коли людина здорова та сповнена життєвих сил, вона відчуває усю красу та повноту життя.  «Довести важливість турботи про власне здоров’я змолоду», – ось мета проведених лекцій медичною сестрою навчального закладу Судилківської ЗОШ І-ІІІ ст. Алфьоровою О.М. та  бібліотекарем Попович І.Й.: «Як попередити порушення постави у дітей» 7 кл., «Що таке правильний режим» 8 кл, «Наркоман – людина без майбутнього» 9 кл.  «Зупинись доки не пізно» 10 кл. Вчителем фізичного виховання Скавінською О.К. та учнями 7-го класу були проведені спортивні змагання «Ми-сила, ми – клас, ми швидші за усіх вас».  Заняття фізичними вправами та іграми виробляють почуття ритму, тобто уміння робити ряд рухів в однакові проміжки часу. Систематичні заняття рухливими іграми, розвивають витривалість, яка  необхідна в процесі трудової діяльності.

Бібліотекар та учні 6-А кл. (Слободзян Максим, Молоток Анна, Литвиненко Діана, Девель Анастасіїя Сидоришин Владислав) креативно та творчо наголосили  першокласникам та другокласникам на необхідності та важливості особистої гігєни за допомогою пізнавально-розважальної програми «Вірус і Вітамінка». Дізналися багато необхідного та корисного і учні 5 кл під час проведення дитячих ігор «Здоровим бути – круто!».

Кінцевим результатом місячника стало формування в учнів навичок здорового способу життя; уміння переборювати труднощі, знаходити вихід з конфлікту і не наражатися на небезпеку для здоров’я; розширення читацького світогляду.