IMG_0779Наші діти – активні, креативні  та небайдужі до усього, що відбувається у суспільно-громадському житті. Підтвердженням цього стала участь групи старшокласників  Судилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів у тренінгу “Базові навички медіатора шкільної служби порозуміння”, який було розроблено громадською організацією “Інститут Миру і Порозуміння” з метою підготовки добровольців-школярів для допомоги учням більш ефективно вирішувати конфліктні ситуації.  

Непомітно промайнули три дні плідної співпраці у колі однодумців. І ось 7 серпня 2017 року відбулося вручення сертифікатів юним медіаторам.  В урочистостях з нагоди вручення сертифікатів взяли участь представники місцевої влади – голова районної ради Дзяворук П.Ф., виконуючий обов’язки першого заступника голови районної державної адміністрації Пономарьов С.О., голова Судилківської сільської ради (ОТГ) Котик Т.М., начальник Шепетівського ВП та представники обласної поліції.

У ході заходу було зазначено, що головні задачі тренінгу: формування команди, пошук підходів до розв’язання конфлікту, підготовка до організації та діяльності шкільних служб порозуміння – було вирішено. Тепер перед сертифікованими медіаторами – старшокласниками Судилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  постали нові задачі – не лише передати знання і досвід представникам учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів об’єднаної територіальної громади, а й застосовувати їх на практиці.

Миру і Порозуміння усім!